Konverzacia v CUJ

Milí maturanti!
Okolnosti posledných týždňov a mesiacov preniesli náš každodenný stereotypný život do virtuálnej reality. Dnešný deň by bol za štandardných okolností dňom posledného zvončeka, oficiálnej rozlúčky s vami, maturantmi. Verte, že rád by som vám stisol ruku, osobne poprial veľa šťastia do ďalšieho obdobia vášho života, ale žiaľ, nie je to možné. Preto mi dovoľte aspoň takto na diaľku v mene vedenia školy prihovoriť sa vám touto netradičnou formou úprimnými a povzbudivými slovami.

Konverzacia v CUJ

V septembri 2019 bola vyhlásená celoslovenská súťaž Technická myšlienka roka 2020, ktorá je organizovaná Fakultou elektrotechniky a informačných technológii Žilinskej univerzity v spolupráci s priemyselnými partnermi ON Semiconductor Slovakia, Brose Prievidza, spol. s r.o., Panasonic a STMicroelectronics NV.

OK Basketbal 2020 intro

Na okresnom kole žiakov SŠ v basketbale obsadila SOŠT tretie miesto.

Konverzacia v CUJ

Spoločnosťou VSD, a.s. bol v septembri 2019 vyhlásený už 13.ročník tímovej súťaže škôl na tému "Smart home".

Zenit 2018 intro

Dňa 25.02.2020 sa uskutočnilo školské kolo už 42. ročníka súťaže SOČ. Stredoškolská odborná činnosť je súťaž zameraná na 17 odborných oblastí (prírodovedné, technické, humanitné a spoločensko-vedné odbory), ktorej cieľom je podpora a vyhľadávanie talentovaných a nadaných žiakov SŠ.

Zenit 2018 intro

V dňoch 11. až 13. februára 2020 sa konal na Strednej odbornej škole Košice - Šaca 21. ročník celoštátnej súťaže ZENIT v programovaní, elektronike a strojárstve.

deutschland image

Dňa 11. februára 2020 sa uskutočnilo krajské kolo Olympiády v nemeckom jazyku.

HAMFO sutaz

Regionálna súťaž a výstava amatérskej fotografie v Humennom, ktorá v záhlaví nesie meno významného humenského fotografa je pravidelným základným postupovým kolom v oblasti záujmovej umeleckej činnosti. V uplynulom roku bolo v celoslovenskom kole súťaže hodnotených 538 fotografických prác. Prešovský kraj zastupovalo 83 diel.