imatrikulacia prvakov intro

Nápady, zábava, smiech, nervy, vzrušenie... Aj tak sa dá nazvať tohtoročná imatrikulácia prvákov, ktorá sa uskutočnila 13. novembra 2018 v priestoroch Strednej odbornej školy technickej v Humennom.

Mikulas 2016 intro

Na Slovensku jeden deň v roku oslavujeme veľmi obľúbený sviatok, a to Deň sv. Mikuláša. Šiesty december je milou spomienkou na tohto svätca. Aj žiaci a učiteľský kolektív Strednej odbornej školy technickej v Humennom si pripomenuli odkaz sv. Mikuláša.

imatrikulacia 2016 intro

Druhý novembrový pondelok, 14.11.2016, patril na Strednej odbornej škole technickej v Humennom prvákom. Už tradične sa na 6. a 7. vyučovacej hodine podrobili každoročnému rituálu – imatrikulácii prvákov.

vedenie školy so zástupcami družobnej školy z Poľska

Sviatok našich pedagógov – Deň učiteľov - sme oslávili v našej škole v piatok 27. marca. Celý deň vládla v škole slávnostnejšia atmosféra než inokedy a vyučovací deň vyvrcholil skvelou akadémiou, ktorú pre svojich učiteľov pripravili naši žiaci pod vedením Mgr. Lucie Alexovičovej. Technicky sa na realizácii programu podieľal Ing. Radoslav Halgaš.

Valentín_2015

V predchádzajúcich dňoch sme si opäť pripomenuli deň všetkých zamilovaných – deň sv. Valentína. Preto sme sa i my, žiaci SOŠT v Humennom, rozhodli spríjemniť deň peknou činnosťou, ktorá by mala ukázať, že škola nie je iba miesto pre učenie (mučenie), ale i priestor pre vzťahy, empatiu a lásku.

mikulas2014 1

5. decembra na našu školu zavítal Mikuláš v spoločnosti anjela a čerta. Ako tradične ocenil dobrých a poslušných, a zároveň potrestal tých, ktorí boli zlí.