Súťaž VSD

VSD a.s., Košice vyhlásila 15. ročník súťaže pre partnerské stredné školy. Témou tohto ročníka bol Manažment odpadového hospodárstva.

Súťaž VSD účastníci

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v spolupráci so Štátnym inštitútom odborného vzdelávania a Celoštátnou odbornou komisiou ENERSOL usporiadali dvanásty ročník celoštátnej súťaže žiakov stredných odborných škôl ENERSOL-SK. Najlepšie projekty z krajských kôl v teoretických a praktických úlohách, zameraných na úspory energie, hľadanie a využívanie obnoviteľných zdrojov energie postúpili do celoštátneho kola.

soc logo

44. ročník súťaže Stredoškolská odborná činnosť organizovala SOŠ elektrotechnická, Poprad - Matejovce dňa 01.04.2022.

Účastníci Erasmu

V dňoch 29. – 31. marca 2022 v Brezne sa uskutočnilo celoštátne kolo 22. ročníka súťaže ZENIT v strojárstve, na ktorom sa prezentovalo 94 najlepších súťažiacich – víťazov krajských kôl v desiatich kategóriách – z celého Slovenska.

Zenit 2018 intro

Dňa 01.03.2022 sa uskutočnilo školské kolo 44.ročníka súťaže SOČ.

HAMFO sutaz

Tohoročnou témou súťaže H/AMFO Roberta Spielmanna 2022 bola PAMÄŤ.

Zenit v strojárstve - účastníci súťaže a učiteľ

Zručnosť, elán, nápaditosť, invencia, tvorivosť. To je v skratke ZENIT. Aj tohto roku sme sa zúčastnili krajského kola v poradí už 22. ročníka tejto súťaže, ktorá je zameraná na programovanie, elektroniku a strojárstvo.

Maturanti darcami krvi

Blíži sa čas Vianoc a my sme si pre Vás pripravili vianočnú súťaž v rámci projektu SČSEL - Slovenská a Česká stredoškolská ešportová liga. Súťaže sa môže zúčastniť každý študent Strednej školy / Gymnázia na území Slovenskej a Českej republiky.