Cieľom tohto podujatia je prerozprávať úžasné dobrovoľnícke príbehy a oceniť všetkých ľudí, ktorí nezištne pomáhajú tam, kde je treba. Či už sú to dobrovoľníci, dobrovoľnícke skupiny, dobrovoľnícke programy a projekty alebo aj platení koordinátori dobrovoľníkov. Ocenený môže byť tiež jednotlivec, organizácia, firma, škola alebo iná inštitúcia za inšpiratívny, alebo jednorazový, či výnimočný prejav solidarity, za celoživotnú angažovanosť alebo angažovanosť presahujúcu územie kraja, prípadne za celoslovenskú pôsobnosť.

Veríme, že mladých ľudí, ktorí podporujú dobrovoľníctvo a nezištne pomáhajú je možné nájsť vo všetkých kútoch nášho kraja. A určite sa nájdu aj na Vašej škole príklady, ktoré dokážu inšpirovať ďalších.

Príbehy takýchto ľudí chceme zviditeľniť a oceniť počas nášho galavečera 29.11. 2023 v PKO Čierny Orol v Prešove. Nad podujatím prevzal záštitu predseda Prešovského samosprávneho kraja a primátor mesta Prešov.

Ak poznáte niekoho, kto by si zaslúžil byť za svoju nezištnú prácu ocenený, NOMINUJTE ho prosím najneskôr do !!! 02.11.2023 !!! cez náš NOMINAČNÝ HÁROK 

Ako napísať kvalitnú nomináciu

Nominácie hľadáme v celom Prešovskom kraji, nominovať je možné v 8 kategóriách:

  • Dobrovoľník a dobrovoľníčka pomáhajúci/a v Prešovskom kraji
  • Dobrovoľník a dobrovoľníčka pomáhajúci/a v zahraničí
  • Koordinátor/ka dobrovoľníkov/čok
  • Dobrovoľnícka skupina
  • Dobrovoľnícky projekt/program
  • Podpora dobrovoľníctva
  • Dlhodobá dobrovoľnícka pomoc
  • Mimoriadne ocenenie

Viac informácií o oceňovaní nájdete na webe https://www.srdcenadlani.sk/ alebo v tlačovej správe v prílohe.

Veľmi nám pomôže, ak budete túto výzvu ďalej šíriť prostredníctvom komunikačných kanálov Vašej školy (web, sociálne siete). Na tento účel prikladáme aj tlačovú správu a grafiku.

Vopred ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom za tím PDC,


--

Mgr. Júlia MARKOVIČOVÁ

koordinátorka oceňovania Srdce na dlani

0949 549 497

srdcenadlaniTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.dobrovolnictvopo.sk

Oceňovanie Srdce na dlani 2023